همه دسته بندی ها

رسانه

تو اینجایی : صفحه اصلی> رسانه

ببینید این وسایل نقلیه چگونه از ورزشکاران یخ چینی "تا دندان مسلح" محافظت می کنند؟

زمان: 2023-05-25 بازدید : 69

به منظور اطمینان از پیشرفت روان بازی های المپیک زمستانی، هر منطقه مسابقه با تیم های پشتیبانی پزشکی حرفه ای و وسایل نقلیه تشخیصی و درمانی متحرک چند منظوره مجهز شده است. به عنوان مثال، وسیله نقلیه سیار معاینه پزشکی DR، وسیله نقلیه سی تی سی تی، وسیله نقلیه متحرک درمان دهان و وسیله نقلیه جراحی سیار ارائه شده توسط شرکت تجهیزات پزشکی ORICH (تیانجین) در سراسر منطقه رقابت هستند. این نه تنها می تواند نقطه رکود، بازرسی آزمایش مدار، بازرسی بهداشتی، و قادر به انجام عمل جراحی ساده اورژانسی، مشکلات پیچیده دشوار را درک کند، می تواند با بیمارستان ترانزیت، بیمارستان نقطه ثابت و کارشناسان برجسته و ارتباط بلادرنگ بین متخصصان پزشکی به دست آید. , کل سوابق سلامتی ورزشکاران، نتایج معاینه، پرونده پزشکی، داده های تصویری، پشتیبانی از مشاوره از راه دور بیشتر را به اشتراک گذاشت، واقعاً کل فرآیند را برای باز کردن کانال درمان برای ورزشکاران، ایجاد یک خط دفاعی ایمنی تمرینی و سلامت ورزشکاران به اشتراک گذاشت.

وسیله نقلیه معاینه فیزیکی سیار پزشکی ORICH مجهز به سیستم رادیوگرافی دیجیتال DR، تجهیزات معاینه سونوگرافی داپلر رنگی، اتاق شنوایی سنجی الکتریکی، معاینه الکتروکاردیوگرام، معاینه عملکرد ریه و سایر تجهیزات، اورژانس یکپارچه سرپایی، معاینه جمع آوری خون، DR، معاینه اولتراسوند، معاینه الکتروکاردیوگرام، بررسی عملکرد ریه و سایر عملکردها، اگر ورزشکار در حین مسابقه در تصادف آسیب ببیند، دسترسی به معاینه فوری و درمان حرفه ای.

ORICH Medical به‌عنوان عضوی از تیم امنیت پزشکی برای بازی‌های المپیک زمستانی پکن 2022، از زمان تأسیس خود پیشرفت‌های مستمری داشته است. پس از 19 سال تلاش، ORICH Medical به یک تولید کننده تجهیزات تصویربرداری پزشکی حرفه ای در جهان و ارائه دهنده پیشرو خودروهای پزشکی سیار در چین تبدیل شده است. این گواهینامه FAD در ایالات متحده، گواهینامه CE در اتحادیه اروپا و گواهینامه GOST در روسیه را دریافت کرده است. صلاحیت تامین کننده واجد شرایط سازمان ملل را به دست آورد. در مبارزه با کووید-19 در سال 2020، چین چندین وسیله نقلیه سی‌تی سی‌تی سیار و تجهیزات پزشکی مختلف را برای ووهان ارائه کرد، لباس حفاظتی را به بیمارستان مرکزی ووهان و ماسک‌هایی را به کمیسیون آموزش تیانجین اهدا کرد و با دستاوردهای حرفه‌ای خود کمک‌های قدرتمندتری به رفاه عمومی کرد.


دسته بندی های داغ